Dział handlowy


Dbając o najwyższy poziom obsługi i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów staramy się nieustannie podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Cechuje nas indywidualne oraz elastyczne podejście do biznesu i klienta. Nasz zespół Doradców Technicznych jak i Handlowców to grupa wykwalifikowanych specjalistów zawsze  chętnych do udzielenia wyczerpujących informacji na temat oferowanych przez nas produktów. Każdego dnia dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi partnerami handlowymi budując przy tym pozycje naszych marek we wszystkich kanałach dystrybucji.

Zamówienia można składać drogą mailową lub poprzez bezpośredni kontakt z naszym handlowcem. Dzięki jakościowym produktom,  doskonałej komunikacji oraz sprawnej logistyce zyskujemy coraz większe grono zadowolonych klientów. Zapraszamy do współpracy.


Formularz kontaktowy


Jesteście Państwo zainteresowani naszymi produktami? Macie pytania dotyczące ich parametrów technicznych? Nie wiecie gdzie kupić nasz produkt? Zadajcie pytanie wypełniając poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Państwem.