Wiertarki

Oferujemy Państwu wysokiej klasy wiertarki stołowe, kolumnowe i promieniowe. Znajdują zastosowanie w różnego rodzaju prac w narzędziowniach, warsztatach remontowych, firmach usługowych, zakładach przemysłowych a także w placówkach edukacyjnych. Trwała i odporna budowa wiertarek sprawiają, że znakomicie nadają się nawet do najtrudniejszych rodzajów prac: wiercenia, gwintowania, nawiercania, jak i rozwiercania. Wbudowany system gwintowania, blokujący przycisk awaryjny, obroty prawo-lewo, wskaźnik głębokości wiercenia czy też szybkomocujący uchwyt wiertarski to tylko nieliczne funkcje tych urządzeń, które coraz częściej rozchwytywane są w różnych gałęziach przemysłu. Wiertarki marki OPTIMUM to synonim wytrzymałości i niezawodności.

 • Wiertarki magnetyczne

  Wiertarki magnetyczne (10)

 • Wiertarki przemysłowe

  Wiertarki przemysłowe (19)

  W swojej ofercie mamy liczne typy wiertarek przemysłowych, które spełniają wymagania każdego nowoczesnego zakładu produkcyjnego. Wszystkie produkty wyposażone są w (...)
 • Wiertarki promieniowe

  Wiertarki promieniowe (5)

  Oferujemy Państwu pierwszorzędnego rodzaju wiertarki promieniowe OPTIMUM ze zintegrowanym systemem sterowania. Specjalistyczny panel kontrolny znacznie ułatwia i usprawnia pracę. Przekłada (...)
 • Wiertarki z bezstopniową regulacją obrotów

  Wiertarki z bezstopniową regulacją obrotów (11)

  Aby sprostać wszelkim Państwa wymaganiom, cały czas wzbogacamy asortyment o nowe produkty. Proponujemy Państwu wiertarki z bezstopniową regulacją obrotów z (...)
 • Wiertarki z napędem pasowym

  Wiertarki z napędem pasowym (36)

  Oferujemy Państwu gwarantujące precyzyjną pracę wiertarki z napędem pasowym: zarówno stołowe, jak i kolumnowe. Zapewniają one niezwykłą dokładność w działaniu (...)