Okleiniarki do drewna

Okleiniarki do drewna są niezastąpionymi maszynami np. w warsztatach stolarskich i fabrykach mebli.  Nasze urządzenia umożliwiają  pracę z różnymi materiałami –  naturalnymi oraz z tworzywami sztucznymi. Dobre okleiniarki Optimum zapewniają precyzyjne, a także wydajne działanie przez wiele godzin.  W naszym asortymencie znajdą Państwo maszyny adekwatne do wszelkiego rodzaju wymagań.

Posiadamy okleiniarki do drewna w 3 typach. Wszystkie modele wyposażone są w automatyczny posuw, frezowanie naddatku oraz obcinanie obrzeża. Podstawowa okleiniarka – ME20 to idealne rozwiązanie na początek. Dla bardziej wymagających klientów sugerujemy dwa inne rozwiązania. Model ME25S – rozbudowany o agregat cykliny promieniowej oraz polerski. Jednakże największe możliwości daje konfiguracja modelu ME35. Oferujemy wiele rozwiązań rozbudowy. Od wstępnego frezowania krawędzi płyty, poprzez wymienny zbiornik klejowy, przygotowanie maszyny do klejów PUR, wybór agregatów cyklinujących czy polerskich aż po agregat rowkujący. Wszystkie okleiniarki do drewna cechuje solidna i mocna konstrukcja, intuicyjne sterowanie i najważniejsze – precyzyjna i niezawodna.

 • Okleiniarki prostoliniowe

  Okleiniarki prostoliniowe (7)

 • Okleiniarki krzywoliniowe

  Okleiniarki krzywoliniowe (3)

  Okleiniarki krzywoliniowe znajdują zastosowanie w każdym warsztacie. Dzięki możliwości zastosowania różnych dodatków idealnie sprawdzą się przy obróbce elementów prosto i krzywoliniowych. W (...)
 • Akcesoria do okleiniarek

  Akcesoria do okleiniarek (8)

  Aby okleiniarki były bardziej skuteczne podczas pracy na krawędziach,oferujemy zestaw niezbędnych akcesoriów. W tym dziale znajdują się: frezarki, gilotyny, elementy (...)