Dostawa i zwroty

  • Staramy się mieć wszystkie maszyny na magazynie i wysłać je w przeciągu dwóch dni roboczych..
  • W przypadku chwilowego braku towaru, czas realizacji zamówienia wydłuża się do 14 dni.
  • Przed odebraniem przesyłki prosimy o sprawdzenie czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi ślady uszkodzenia należy w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej z nami w celu wyjaśnienia sprawy.
  • Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia zakupionego towaru.

Zwrot lub wymiana towaru

W przypadku rezygnacji z zamówienia, pomimo prawidłowej jego realizacji z naszej strony, istnieje możliwość odesłania narzędzi (pod warunkiem braku śladów użytkowania i w oryginalnym opakowaniu) w ciągu 10 dni roboczych od daty odbiory, na koszt własny.
Wysyłkę należy kierować na adres firmy: ul. Zbożowa 1, 62-025 Kostrzyn.

Jeżeli Klient dokona pomyłki w wyborze towaru, zastrzegamy termin 14 dni roboczych na wymianę lub zwrot środków pieniężnych (wynika to z faktu, iż po takim okresie firma otrzymuje środki od firmy spedycyjnej).

W sytuacji, gdy dostarczony Państwu towar nie był zgodny z zamówieniem, prosimy o szybką informację w tej sprawie. Na własny koszt niezwłocznie wymienimy towar na inny pod warunkiem, że nie nosi on śladów użytkowania.

Istnieje możliwość sprawdzenia towaru w obecności kuriera. Procedura polega na tym, iż najpierw należy za towar zapłacić kurierowi, a następnie w jego obecności dokonać sprawdzenia towaru. W przypadku zaistnienia jakichkolwiek rozbieżności należy w obecności kuriera spisać reklamację. Wszelkie reklamacje związane z ewentualną niezgodnością zamówionego towaru będą rozstrzygane na podstawie spisanej notatki przy obecności kuriera.
Pomimo, iż takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko prosimy o natychmiastowy kontakt pod numerem tel. 61 415 85 00, dokonamy bezzwłocznej zamiany towaru.

Wymiana towaru będzie uzależniona od dostępności towaru w sklepie. W przypadku braku dostępności towaru, firma Stürmer Maszyny Sp. z o.o. zastrzega sobie możliwość zwrotu środków finansowych za zakupione towary chyba, że Klient poinformowany o terminie kolejnej przesyłki zdecyduje się na oczekiwanie.

Zastrzegamy, że w przypadku towarów mało popularnych bądź sprowadzanych na specjalne zamówienie, możemy pobrać zaliczkę w wysokości 30% wartości towaru.
W przypadku zaistnienia takiej sytuacji będziecie Państwo o tym poinformowani telefonicznie przez naszego sprzedawcę, jeszcze przed dokonaniem transakcji.

Sprowadzony na specjalne zamówienie towar będzie spełniał warunki zawarte w Regulaminie Sklepu Stürmer Maszyny Sp. z o.o., zastrzegamy prawo do nieprzyjmowania ewentualnego zwrotu towaru zamówionego na specjalne zamówienie.

Wpłacając zadatek, Klient zgadza się na szczególne warunki sprzedaży zawarte w Regulaminie Sklepu.

Uwaga!

Zwrotu lub wymiany towaru, bez względu na przyczyny, można dokonać jedynie pod warunkiem, że nie był on używany. Nadawca jest odpowiedzialny za właściwe zapakowanie i wysłanie towaru tak, by w trakcie transportu nie uległ on uszkodzeniu