Przegląd po sprzęcie czyszczącym marki Cleancraft

sprzęt czyszczący cleancraft

Poziom czystości przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy oraz dobre samopoczucie osób przebywających w danym miejscu. Dlatego tak ważne jest zadbanie o utrzymanie danego obiektu w stanie umożliwiającym sprawne i bezpieczne funkcjonowanie. W tym celu na pomoc przychodzą urządzenia marki Cleancraft, które automatyzują znaczną część procesów czyszczenia. Tak zaawansowane technologicznie maszyny sprawią, że utrzymanie czystości będzie łatwe i przyjemne. Zajrzyjmy więc, co do zaoferowania mają urządzenia tejże marki.

Sprzęt czyszczący marki Cleancraft

Wymienione poniżej elementy posortowane zostały w kolejności od najmniej zaawansowanych urządzeń, do tych najbardziej profesjonalnych, które wykorzystuje się głównie w przypadku dużych obiektów.

  • Odkurzanie na sucho – seria dryCat –  wydanie przeznaczone do odkurzania pyłu i innych cząstek stałych. Wyposażone w silniki o długiej żywotności z dołączonym filtrem hałasu, co zapewnia cichą pracę urządzenia.
  • Odkurzanie na sucho i mokro – seria wetCat – przeznaczone również do płynów. Niektóre wersje wyposażone w filtry wielostopniowe.
  • Odkurzacze specjalne – seria flexCat – od energooszczędnych i niewielkich urządzeń po wysoce-zaawansowane odkurzacze przemysłowe do smarów, płynów chłodzących, bardzo tłustych i grubych wiórów metalowych.
  • Myjki wysokociśnieniowe – zimnowodne – służą do czyszczenia elementów za pomocą zimnej wody napierającej pod wysokim ciśnieniem. Charakteryzują się dużą mocą czyszczenia. Wyposażone w m.in. praktyczne uchwyty, lance oraz wąż wysokociśnieniowy. Najnowszej generacji sprzęt osiąga ciśnienie nawet do 200 barów.
  • Zamiatarki – nadają się do zanieczyszczeń wszystkich rozmiarów, od papierów po puszki. Świetnie radzą sobie z każdym rodzajem podłoża. Dodatkowo seria KM 650 zasilana jest za pomocą akumulatorów, co zapewnia cichą pracę urządzenia. Wykorzystywane głównie w średnich i dużych pomieszczeniach.
  • Szorowarki – wysoce zaawansowane urządzenia, wykorzystywane głównie w przypadku dużych obiektów. Jest to tak zwany automat szorująco-zbierający, który po jednym przejechaniu pozostawia powierzchnie suchą i bezpieczną.

Zastosowanie sprzętów czyszczących

Każda przestrzeń, mniejsza lub większa z czasem ulega zanieczyszczeniu. Szczególnie jeżeli jest to miejsce o wysokim natężeniu ruchu. Mowa tu o takich obiektach jak centra handlowe czy hotele. Utrzymanie czystości na tak dużym i ruchliwym terenie wymaga wykorzystania specjalnych maszyn, które omówiliśmy powyżej. Gdzie jeszcze przyda się sprzęt marki Cleancraft? Przede wszystkim będą to obiekty sportowe, zakłady przemysłowe, szkoły i oświaty, służba zdrowia oraz wszelkie obiekty użyteczności publicznej.

Mając tak szeroki wybór sprzętów z oferty marki Cleancraft jesteśmy w stanie dopasować potrzebne urządzenia do każdego typu obiektu.