Holzstar

 • Pilarki

  Pilarki (15)

  Marka Holzstar oferuje szeroki przekrój pilarek. Począwszy ukośnicy z posuwem (model KGZ305) poprzez pilarki budowlane, warsztatowe kończąc na pilarkach pół formatowych  z podcinaczem. Jak również w tej grupie maszyn znajduj się pilarki taśmowe o średnicach kół od 250 mm  do 470 mm. Pilarki Holzstar są optymalnym rozwiązaniem dla małych rzemieślników, hobbystów i pasjonatów stolarstwa.
 • Frezarki dolnowrzecionowe do drewna

  Frezarki dolnowrzecionowe do drewna (1)

  Frezarki dolnowrzecionowe należą do grupy podstawowych maszyn do obróbki drewna. Umożliwia obróbkę elementów drewnianych jak i drewnopochodnych poprzez ich skrawanie. Umożliwia wykonywanie elementów profilowych prosto i krzywoliniowych jak również prostych czopów, widlic czy rowków. Dużą zaletą  urządzenia jest przechylne wrzeciono frezarskie, które pozwala na poszerzenie zakresu operacji przy użyciu tego samego narzędzia. Wózek jezdny - umożliwia proste i szybkie wykonywanie połączeń na czop prosty.
 • Strugarki.

  Strugarki. (5)

  W grupie asortymentu strugarki,  znajdują się wyrówniarko - grubiarki o szerokości roboczej od 200 mm do 305 mm. Oferta skierowana jest przede wszystkim do małych rzemieślników i domowych majsterkowiczów. Wszystkie modele ADH  mogą stać się ciekawym uzupełnieniem parku maszynowego na budowach do wszelkiego rodzaju prac ciesielskich.
 • Szlifierki

  Szlifierki (10)

  Szlifowanie to operacja mająca na celu wyrównanie i wygładzenie powierzchni poprzez usunięcie wierzchniej warstwy materiału. Szlifierki taśmowe krawędziowe do drewna są przeznaczone do szlifowania płaskich i wąskich powierzchni o różnej długości elementów z drewna litego, krawędzi okleinowanych lub nieokleinowanych. Szlifierki taśmowe pozwalają na osiągnięcie dużej precyzji i znakomitych efektów. Szlifierki walcowe lub szerokotaśmowe pozwalają na uzyskanie dużej wydajności.
 • Urządzenia odciągowe

  Urządzenia odciągowe (5)

  Urządzenia odciągowe serii Holzstar to optymalne rozwiązanie do małych i średnich zakładów. Dla odpowiedniego odprowadzenia wiórów oraz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy operatorów. Wszystkie urządzenia seryjnie wyposażone w kółka dzięki czemu są mobilne przez co można je w szybki i łatwy sposób przemieścić.
 • Tokarki do drewna

  Tokarki do drewna (5)

  Toczenie to proces polegający na stopniowym zbieraniu nieruchomym nożem wierzchniej warstwy obracającego się materiału. Odpowiednio przygotowany materiał osadza się w tokarce pomiędzy kłami wrzeciona i konika. Następnie za pomocą dłuta rozpoczyna się proces skrawania. Należy pamiętać o dobraniu odpowiedniej prędkości obrotowej w zależności od gatunku drewna oraz narzędzia. Tokarki Holzstar posiadają zakresy obrotów od 0 do 3200 obr/min. Zakresy długości toczenia od 450 mm do 1185 mm. Wraz z pokaźną gamą akcesoriów pozwalają na wykonywanie szerokiej gamy produktów oraz stanowią idealne uzupełnienie parku maszynowego każdego warsztatu.
 • Urządzenia uzupełniające

  Urządzenia uzupełniające (4)

  Produkty oferowane w tej kategorii mogą stanowić idealne uzupełnienie większości warsztatów zajmujących się obróbką drewna i nie tylko. Zachęcamy do zapoznania się z poniższą grupą asortymentu.
 • Akcesoria warsztatowe

  Akcesoria warsztatowe (19)

  Akcesoria do odciągów, rury PUR, rury metalowe oraz wszelkiego rodzaju stojaki i podpórki materiału.
//]]>